NOWI ZNAJOMI NOWA SZTUKA

Projekt Nowi Znajomi Nowa Sztuka powstał dzięki współpracy z Galerią Sztuki Pragaleria w celu zbliżania ludzi do sztuki, sztuki do ludzi i przede wszystkim ludzi do ludzi.

Naszym kluczowym założeniem jest umożliwienie każdemu zainteresowanemu sztuką uczestnictwa w kolacji, w której udział biorą artyści, pasjonaci, krytycy sztuki ale przede wszystkim zwykli ludzie, amatorzy, którzy chcą odświeżyć sobie temat sztuki lub się z nim zapoznać. Kolacja, jest autorskim dopełnieniem wydarzenia przez naszego szefa kuchni Karola Dmitriuka. Każdej edycji wydarzenia towarzyszyć będzie wystawa prac z wielu dziedzin sztuki współczesnych polskich artystów (rzeźba, malarstwo, grafika, fotografia). Prace będą  podstawą do dyskusji na temat sztuki a także okazją by w okazyjnej cenie rozpocząć własną kolekcję.

Kolacje będą moderować: Mikołaj Konopacki – pasjonat sztuki i właściciel Pragalerii oraz Magdalena Wilk – gospodyni miejsca.

 

Na pierwszą kolację z cyklu NOWI ZNAJOMI NOWA SZTUKA zapraszamy już 10 października o 19:00

Jeśli masz w sobie ciekawość sztuki, lubisz doświadczać nietuzinkowych rzeczy i jesteś otwarty na nowe znajomości – zgłoś chęć udziału pisząc na kolacja@znajomiznajomych.waw.pl

Koszt kolacji  130 zł