VOGUE Wrześniowy numer – Fashion Film Fetish vol. 3
Kiedy:
listopad 22, 2017@8:00 pm – 10:00 pm
2017-11-22T20:00:00+01:00
2017-11-22T22:00:00+01:00
Gdzie:
Wilcza 58A
00-001 Warszawa
Polska
Koszty:
10.00
VOGUE Wrześniowy numer - Fashion Film Fetish vol. 3 @ Warszawa | mazowieckie | Polska

Sebastian Kobielski i Znajomi Znajomych w osobie Dorota Tomaszewskazapraszaja na 3 edycje FASHION FILM FETISH!

„Anna Wintour – powszechnie znana i szanowana w postać w świecie mody, od 1988 roku redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue’a”. Z jej zdaniem liczą się największe osobistości. Wywindowała do rangi topowych projektantów Alexandra McQueena, Johna Galliano i siostry Rodarte. Od czternastego roku życia nosi tę samą fryzurę – boba, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Dzięki książce i filmowi pt. „Diabeł ubiera się u Prady” weszła do popkultury jako symbol zimnej i bezwzględnej kobiety dyktującej trendy i ponad wszystko ceniącej karierę.
W 2013 roku Wintour została dyrektorem artystycznym Condé Nast. Jednocześnie pozostała naczelną „Vogue”.
Annę Wintour kilkakrotnie wyróżniono za pracę i styl. W 2013 roku „The Guardian” umieścił ją na liście 50 najlepiej ubranych osób ostatnich 50 lat. W 2014 roku Metropolitan Museum of Art nazwało Costume Institute na jej cześć. Wintour od 1995r. współtworzy sławną na całym świecie galę MET. Zajęła również 39. miejsce na liście najpotężniejszych kobiet świata magazynu „Forbes”. – Fashion Post
Film dokumentaly ukazuje Annę Wintour oraz jej przygotowania do największego jesiennego wydania numeru – WRZEŚNIOWEGO NUMERU.”

PRZED SEANSEM – oczywiście PANEL DYSKUSYJNY ZE WSPANIAŁYMI GOŚĆMI SPECJALNYMI.

*Marta Wojtal – wybitna polska fotografka, autorka wielu sesji reklamowych oraz okładek czołowych magazynów.
Swoją karierę zaczeła od portretów- do dziś jej najwieksza miłość. Marta pracuje z czołówką Polskich gwiazd, realizuje kampanie światowych marek m.in. 4F, Huawei, Calzedonia, BigStar, Bosh. W swoim portfolio może pochwalić się całą gamą niezwykłych osobistości. Przed jej obiektywem staneli miedzy innymi Mike Tyson, Josh Hartnett, wielokrotnie Robert Lewandowski, Danuta Stenka i wielu wielu innych.

*Piotr Wojtasik – szef działu wideo VIVA.
Od 10 lat jest producentem sesji zdjęciowych z gwiazdami.
Ostanie 5 lat w Vive! a wcześniej w tygodniku Gala.
Prywatnie miłośnik filmowych festiwali, włoskiego Amarone, samby na Lapie i Dolnego Śląska. Jednym słowem włoski typ – choleryk i numerologiczna piątka.

Michal Zaczynski Blog – redaktor „Esquire Polska”. Publikuje w „Gazecie Wyborczej”, „Wysokich Obcasach”, „Unpolished”, „Wprost” i „Grazii”. Autor bloga michalzaczynski.com. Jeden z najpoczytniejszych i niezależnych dziennikarzy modowych w Polsce.

WSTĘP: 10.00 zł do wymianie w barze 😀

Z-A-P-R-A-S-Z-A-M-Y

Dodaj komentarz